[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Coş de gunoi » Subiecte vechi sau care nu respecta regulamentul forumului » credema dubstep (inca o sansa atat vreau !!!)
credema dubstep
Simplu Date: Vineri, 2012-03-30, 8:35 PM | Message # 1
Awards: 0
Aveţi
Messages: 63
Reproofs:
Respect
[ 1 ]
Offline
dub step nu am adus jigniri intrgii comunitati si nu sunt baiat din ala de cartier doar ca am avut o problema in ziua aia mia murit bunica la 900 de ani de la tara la care tineam foarte mult si eram disperat te rog sa m crezi dami macar o sansa si vei vedea ca nu voi mai aduce jigniri ma jur pe suflletul bunicii mele pe care o voi tine minte toata viata mea te rog sa ma crezi daka voi mai injura ma veti sanctioa si alta data nu imi veti mai scoate banul da te rog a fost prima greseala si ultima iti spun sincer

LCL
Budes Date: Vineri, 2012-03-30, 8:38 PM | Message # 2
Awards: 3
Aveţi
Messages: 314
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
Uite aci un model de cerere de unban ,iate dupa asta completeaza si punel pe forum!

*1. Nume in joc:
*2. Motivul banarii tale:
*3. Admini prezenti in momentul banarii:
*4. Data si ora:
*5. Ip:
*6. Dovada:
*7. Scurta descriere:


N.S.G - Never Lost

Simplu Date: Vineri, 2012-03-30, 8:40 PM | Message # 3
Awards: 0
Aveţi
Messages: 63
Reproofs:
Respect
[ 1 ]
Offline
pardon la 90 de ani scz

Adăugat (2012-03-30, 8:40 PM)
---------------------------------------------
ms mult budes ms muult


LCL
VenoM Date: Sâmbătă, 2012-03-31, 12:41 PM | Message # 4
Awards: 14
Aveţi
Messages: 422
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
Simplu, nu mai trebuia sa spui aici pardon :)) puteai doar sa dai edit si sa pui acolo 900 :))si inainte sa faci o cerere unban uitate sus ca arata cu rosu modelul de cerere unban wink
Forum » Coş de gunoi » Subiecte vechi sau care nu respecta regulamentul forumului » credema dubstep (inca o sansa atat vreau !!!)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: