[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Administrare Forum » Prezinta-te ! » N.S.G - Never Lost (N.S.G - Never Lost)
N.S.G - Never Lost
Budes Date: Sâmbătă, 2012-03-17, 1:03 AM | Message # 1
Awards: 3
Aveţi
Messages: 314
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
Buna numele meu este Alexandru am 18 ani,sunt admin pe xcszone.com de aproximativ 2 luni,vreu sa va spun ca in tot aces timp mam distrat si nu am avut conflicte cu nici un alt membru,miam facut mult prieteni pe care ii respect.
Parerea mea este ca suntem noi o comunitate mica,dar ne respectam uni pe alti si ne facem un joc de cs frumos. aces lucru este important sa joci cs cu prieteni si sa te distrezi.
Eu..cred ca mam facut destul de cunoscut.cred ca sunt un admin cat de cat bun ,incerc cat pot de mult sa tin sv curat,si ca toti jucatori sa fiie multumiti.
Pe scurt cred ca am facut cea mai buna alegere ca am intrat in aceasta comunitate.

PS: nu conteaza daca esti membru sau daca esti admin conteaza sa joci curat si sa intri des pe forum ,asa ne ajuti pe noi sa avem grija de jocul tau ,si de tine sa nu ai probleme cu alti jucatori care vorbesc urat sau folosesc diverse coduri.

Va doresc distractie placuta pe cs.xcszone.com !


N.S.G - Never Lost

VenoM Date: Sâmbătă, 2012-03-17, 8:34 AM | Message # 2
Awards: 14
Aveţi
Messages: 422
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
dap.. frumoasa descriere :P Doar vezi ca ai mai facut un topic mai de mult.. Nu l-ai vazut? :)) Ai uitat de celalalt wink
Budes Date: Sâmbătă, 2012-03-17, 8:52 AM | Message # 3
Awards: 3
Aveţi
Messages: 314
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
cidat da ,cand am intrat aseara in Prezinta-te ! nu era nimik ,si apoi au aparut...e nu cred ca deranjeaza pe nimni.

N.S.G - Never Lost

miti Date: Joi, 2012-03-22, 9:58 AM | Message # 4
Awards: 0
Aveţi
Messages: 18
Reproofs:
Respect
[ 0 ]
Offline
salut

Sallut
VenoM Date: Joi, 2012-03-22, 3:48 PM | Message # 5
Awards: 14
Aveţi
Messages: 422
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
miti, nu mai face topicoff
RyBacK Date: Sâmbătă, 2012-03-31, 6:27 PM | Message # 6
Awards: 0
Aveţi
Messages: 37
Reproofs:
Respect
[ 2 ]
Offline
Salut!

▕▕╱╱╱╱╱╱╱╱╱╲╲╭╭
▕▕╱╱╱╱╱╱╱╱┛▂╲╲╭
╱▂▂▂▂▂▂╱╱┏▕╋▏╲╲
▔▏▂┗┓▂▕▔┛▂┏▔▂▕▔
▕▕╋▏▕╋▏▏▕┏▏▕╋▏▏
▕┓▔┗┓▔┏▏▕┗▏┓▔┏
Forum » Administrare Forum » Prezinta-te ! » N.S.G - Never Lost (N.S.G - Never Lost)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: