[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Administrare Forum » Intrebari » ?
?
VenoM Date: Marţi, 2012-04-24, 1:51 PM | Message # 1
Awards: 14
Aveţi
Messages: 422
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
Am si eu o intrebare care este in special pentru Nepotu. aceea fiind.: Cand o sa mai jucam si noi meciurile din cupa? Ca de mult am facut primele meciuri si acum nu mai terminam de nustiu cate saptamani.. Deci spuneti cand o sa se joace?
Budes Date: Marţi, 2012-04-24, 5:16 PM | Message # 2
Awards: 3
Aveţi
Messages: 314
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
ooo VenoM zis si eTe^Na^^ nu?
1.sa sti ca nu ai facut bine tema de discutie pt ca ai numito dor "?".
2.si tu mai vrei sa joci in cupa ma codatule =))?


N.S.G - Never Lost

VenoM Date: Miercuri, 2012-04-25, 5:12 AM | Message # 3
Awards: 14
Aveţi
Messages: 422
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
wa mai bine lasate de cs ca nu stii nimic despre el. cica am avut cod =))) lasate de cs mai bine ca te face si un bot afk =))))))
Kimi Date: Miercuri, 2012-04-25, 10:52 AM | Message # 4
Awards: 0
Aveţi
Messages: 40
Reproofs:
Respect
[ 1 ]
Offline
Off: =)) buna asta :))
ON: Vad si eu ca din cei 3 administratori CATA e seful chiar daca au acelasi grad si nu inteleg de ce nu se ocupa toti de forum si de chestiile din el
Daca il intrebi pe nepotul cred ca o sa zica sa ii spui lui CATA fac si pariu daca vrei wink
VenoM Date: Miercuri, 2012-04-25, 1:21 PM | Message # 5
Awards: 14
Aveţi
Messages: 422
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
na deci imi raspunde si mie cineva??? a si Budes sa stii ca intrebarea nu era pentru tine. Daca tu nu stii cum sa te bagi in seama eo ce sa iti fac? repede daca vezi ceva nou sari si tu si vorbeste =)))
Budes Date: Miercuri, 2012-04-25, 3:21 PM | Message # 6
Awards: 3
Aveţi
Messages: 314
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
VenoM orfanule. Nu erai tu admin? ,vad ca esti membru acum raspundene dc :))?
Ce ai facut de tiai pierdut drepturile ai jucat cu cod cu boti afk?:))?
Si pt cas un grad destul de mare si tinand cont ca ai meciul in cupa cu mine iti raspund eu ca nu osa mai joci tu nici un meci in cupa (descalifica) motiv (cod).
Asa ca gura mika si joc de glezne,vezi ca fac boti frag pe tine ca nu mai ai loc pe nici un sv daca joci cu cod :))
P.S : Copil Trist!


N.S.G - Never Lost

VenoM Date: Miercuri, 2012-04-25, 5:13 PM | Message # 7
Awards: 14
Aveţi
Messages: 422
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
wa boschetare.vz cum vb ca nu ti-am zis nimic. iara tu te crezi smecher si tare in cioc?Normal daca esti praf la cs si cica "am cod" normal ca nu joci cu mine ca esti prea praf si va facem la 0 deci este clar ca esti prea prost pentru cs!si oricum plecam de e server doar ca am vrut sa termin cupa.deci cand o sa mai inveti cs atunci sa mai vb cu mn ok? pana atunci invata cs ca sa nu te mai faca botii afk wink si apropo copia nu are valoare wink
Nepotu Date: Miercuri, 2012-04-25, 5:28 PM | Message # 8
Awards: 4
Aveţi
Messages: 315
Reproofs:
Respect
[ 8 ]
Offline
Maine pun data cu meciurile, eu am zis k a fost o sapt de sarbatori + k unii nu au stat pe aksa.
Cat despre rangul meu pe forum NU FAC de unul singur sa stiti asta.
Budes Date: Miercuri, 2012-04-25, 5:42 PM | Message # 9
Awards: 3
Aveţi
Messages: 314
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
VenoM nu mai comenta atat ca nosa joci nici o cupa tu ca asa vreu eu, :| copuil fustrat,;),sa iti arat ca tot un copil fara valoare este pe sv asta;)..asa ca poti sa pleci .(iti dau voie sa pleci lake).Bafta!

N.S.G - Never Lost

CATA Date: Miercuri, 2012-04-25, 6:58 PM | Message # 10
Awards: 4
Aveţi
Messages: 271
Reproofs:
Respect
[ 11 ]
Offline
Ma cred ca pentru voi este o placere sa jigniti pe alti, dati dovada ca va duce capul foarte mult





VenoM Date: Joi, 2012-04-26, 5:13 AM | Message # 11
Awards: 14
Aveţi
Messages: 422
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
normal ca nu vrei sa joc mah daca o sa pierdeti si tii ciuda ca esti slab la cs eo ce sa iti fac?tu din orice trebuie sa injuri ca tu crezi ca esti mare baron aicia =]]cica nu joc eo ca nu ma lasa el ca e prea slab ca sa joace =]]] dute mah de aici pana la meci mai antreneazate wink ca sigur o sa spui ca am cod =]] a si pe serverul asta nu mai joc de mult ca is unii admini fara valoare care nu au nici cea mai mica idee ce inseamna cs-ul adevarat;) deci de pe server am plecat de mult...sa va batem odata la cupa si gata plec si de pe forum :))daca ai curaj sa joci daca nu esti gaina fricoasa :))

Edited by:VenoM - Joi, 2012-04-26, 5:15 AM
Dubstep Date: Joi, 2012-04-26, 10:59 AM | Message # 12
Awards: 1
Aveţi
Messages: 216
Reproofs:
Respect
[ 6 ]
Offline
venom m-am abtinut sa zic, dar te rog incearca sa scrii cat de cat corect gramatical! nu e "eo" ci "eu". Si gata nu va mai certati ok ? sau daca doriti sa continuati datii bataie pe privat sau pe mess smile

"Rareori ne gândim la ceea ce avem, dar mereu la ceea ce ne lipseşte." (Schopenhauer)
Gheata Date: Sâmbătă, 2012-04-28, 12:45 PM | Message # 13
Awards: 1
Aveţi
Messages: 52
Reproofs:
Respect
[ 3 ]
Offline
Mai baiatule Budes vezi ca VeNoM te face de 10 ori cu mainile legate la spate hai ma lasi ca VeNoM e codat=)) Ai dovezi?:| eu zic ca nu e codat:|
P.S. VeNoMe baaaaaaaa dc pleci baaa?:)) Ca nu te las singur pintre straini:)) tongue


mAsTeR.
Nepotu Date: Duminică, 2012-06-17, 10:04 PM | Message # 14
Awards: 4
Aveţi
Messages: 315
Reproofs:
Respect
[ 8 ]
Offline

Premiile au fost date.
Forum » Administrare Forum » Intrebari » ?
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: