[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Moderatorul forumului: Nepotu  
Forum » Cs.XcsZone.Com » Reclamatii si plangeri » simplu (vreau sa imi scoateti banul pls)
simplu
Simplu Date: Duminică, 2012-04-01, 10:03 AM | Message # 1
Awards: 0
Aveţi
Messages: 63
Reproofs:
Respect
[ 1 ]
Offline
salut am o problema aseara 7:30-8:00 a intrat fratimiu pe pc meu pe cs si a primit ban mia banat ip si vreau sa stiu dak hack hunter are vreo dovada ca a avut cod eu nam niciun cod pe pc si el nush sa folosesca internetul are 8 ani va rog frumos sami scoateti banul si vreau sa vb hack hunter cu mn sami zice dc ia dat ban ca din cate am inteles cica a avut cod fratimiu dar nu cred
MULTUMESC!!


LCL
Budes Date: Duminică, 2012-04-01, 10:46 AM | Message # 2
Awards: 3
Aveţi
Messages: 314
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
fa o poza la consola sa vedem ce zice ...consola cand dai sa te conectezi>

N.S.G - Never Lost

VenoM Date: Duminică, 2012-04-01, 3:28 PM | Message # 3
Awards: 14
Aveţi
Messages: 422
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
Simplu, de ce faci atatea topicuri aiurea??? HackHunter nu este un player. El este un program guard care te baneaza daca ai vreun cod sau daca ai ceva in cfg care contine coduri.. + fa si tu o reclamatie calumea.. Este asa de greu? O sa tii se stearga toate topicurile pe care le-ai facut. Nu intelegi ca a luat ban de la guard? Ce mai tot vorbesti atata? Daca vrei fa o cerere unban si gata. HackHunter NU este PLAYER!Este guatd. Deci nu mai cere tu dovezi de la el ca nu ai cum. Asa ca fa o cerere unban si gata.. Nu mai face tu atata harababura.
Forum » Cs.XcsZone.Com » Reclamatii si plangeri » simplu (vreau sa imi scoateti banul pls)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: