[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Moderatorul forumului: Nepotu  
Forum » Cs.XcsZone.Com » Reclamatii si plangeri » Apply (b|ue. da slay degeaba fiindca il omori (lol))
Apply
Simplu Date: Marţi, 2012-07-03, 2:49 PM | Message # 1
Awards: 0
Aveţi
Messages: 63
Reproofs:
Respect
[ 1 ]
Offline
Nickul meu: Apply
Nickul acuzatului: b|uE.
Motivul acuzatiei: mi-a dat slay pentru ca stateam sus la fy_buzzkill si iam aascultat pasii asa ca l-am luat si mi-a dat slay degeaba ca cik :" stai la panda"
Data si ora cand s-a intamplat conflictul: 3/7/2012 ora 3:42
Descriere: eram pe mapa fy_buzzkill si eo eram sus la cutii si i-am auzit pasii acuzatului asa ca lam luat si ma trezesc ca am luat slay.
Dovada: dovada este jucatoriul mediu si jucatorul black (am uitat sa fac poza :((( )
Martori:mediu black ..


LCL
StyLe Date: Marţi, 2012-07-03, 2:55 PM | Message # 2
Awards: 1
Aveţi
Messages: 19
Reproofs:
Respect
[ 0 ]
Offline
.... :))
Statea sus sparsese o cutie si statea la pnda acolo.....
Pozee.... noo.. na avut rost sa fac....
Si in legatura cu Apply halal admin ....
Cica "Mi-am schimbat comportamentul..." s-o credeti voi...
Dovada: http://i.imgur.com/ohKlp.png


Edited by:StyLe - Marţi, 2012-07-03, 4:48 PM
Simplu Date: Marţi, 2012-07-03, 4:37 PM | Message # 3
Awards: 0
Aveţi
Messages: 63
Reproofs:
Respect
[ 1 ]
Offline
Aloo....... atunci nu aveam admin si nu te-am injurat am zis " sam bag "****" ...... am pus "......" nu am injurat!!! oricine cred ca a zis sam bag ***** am zis ca mi-am schimbat comportamentul (fata de ceilalti playeri si admini am zis "sam bag **** pentru ca nu te mai suportam nu era prima oara cand imi dai slay pt ca te fac la cs. Si apropo eu pot sa ma jur fara sa tin ghinioane fara nimic ca nu am stt la panda dar tu nu poti! eu ma duc acolo sus ma uit dak sunt adversari akolo dupaia ma uit jos pt ca dak nu sunt sus sigur vin in baza la mine e logic !!! ti-am mai zis tu nu sti sa adminezi si nu o sa ma opresc pana tie nu o sa iti retraga adminu . dc? pentru ca day slay degeaba !!
Astept un adimn capabil sa ii scoate adminul acestui (nu pot sa ii spun admin) player adminul pentru ca a luat admin degeaba
1.nu a avut 15 ore jucate ! si nici 20 de mesaje pe forum el dabea venise pe server de cateva zile sau parca 1 saptamana
2.nu stie cand sa dea slay
3.schimba harata fara sa se consulte cu alti admini (poate sa zica si Ezotel si mAsTeR.)
4.nu stie sa faca diferenta dintre un jucator bun si unul cu coduri ( dc a luat Nepotu ban? si dupaia sia scos singur banul ? Pentru ca acest payer numit b|ue. ia dat ban permanent ca cik era codat!
In concluzie tu nu trebuie sa ai admin! Cred ca am destule dovezi ! SALUT!

Adăugat (2012-07-03, 4:37 PM)
---------------------------------------------
si se vede ca iti e frica ca o sa ei admin off pentru ca nic macar fraza aia pe care aiziso tiu akolo nu ai scris-o cum trebuie wink Si nu prea cred ca am zis ca nu a avut rost sa fac poze ci doar ca mam grabit am iesit din cs de nervi ca sa iti fac aceasta reclamatie.
Apropo blue
Quote (StyLe)
Zica "Mi-am schimbat comportamentul..." s-o credeti voi...

zica? poate cica sau cik nu zica :)) se vede ca nu sti nici macar sa scri dar sa adminezi :)))


LCL

Edited by:Simplu - Marţi, 2012-07-03, 8:25 PM
Gheata Date: Marţi, 2012-07-03, 4:47 PM | Message # 4
Awards: 1
Aveţi
Messages: 52
Reproofs:
Respect
[ 3 ]
Offline
deci b|uE. nu prea stie sa admineze pt ca
1: Face reclama ( scoate-ti bindul ala )
2: Se oftica nonstop :)) ( pt ca il luam )
P.S. b|uE. cred k ai incurcat-o...


mAsTeR.
Simplu Date: Marţi, 2012-07-03, 4:51 PM | Message # 5
Awards: 0
Aveţi
Messages: 63
Reproofs:
Respect
[ 1 ]
Offline
aqu ma credeti? dak un admin de lvl mai mare decat el imi da dreptate mie atunci numia ai ce sa zici si ce minciuni sa spui cum a zis si Gheata
b|ue. cred k ai incurcato.......


LCL

Edited by:Simplu - Marţi, 2012-07-03, 4:52 PM
StyLe Date: Marţi, 2012-07-03, 4:55 PM | Message # 6
Awards: 1
Aveţi
Messages: 19
Reproofs:
Respect
[ 0 ]
Offline
Quote (Simplu)
deci b|uE. nu prea stie sa admineze pt ca
1: Face reclama ( scoate-ti bindul ala )
2: Se oftica nonstop :)) ( pt ca il luam )
P.S. b|uE. cred k ai incurcat-o...


Bai ... "STAR" .... de cand iti permiti ma tu sa-mi zici tu mie "mars" pe server?
EU nu stiu sa adminez?
Tu schimbi hartile cu "amx_map" nu dai la vote... + ca esti prea ratat ... le ziceai la playeri sa taca.... ai dat la unul gag 10 min ca ti-a zis ca ai wall..
Bindul l-am scos de mult dar esti prea b00t ca sa observi...
Nu inteleg cand m-am ofticat eu???
Cred ca ma confunzii!!!
Simplu Date: Marţi, 2012-07-03, 5:00 PM | Message # 7
Awards: 0
Aveţi
Messages: 63
Reproofs:
Respect
[ 1 ]
Offline
aloo? il invit pe ezotel sa-si spuna si el parerea........

LCL
Gheata Date: Marţi, 2012-07-03, 9:00 PM | Message # 8
Awards: 1
Aveţi
Messages: 52
Reproofs:
Respect
[ 3 ]
Offline
Nu mai zic nimic pt ca o sa iau suspend din cauza ta:P pt ca ma injuri pam pam...
Si vezi cum vb ca eu nu te-am injurat...


mAsTeR.
Simplu Date: Marţi, 2012-07-03, 9:58 PM | Message # 9
Awards: 0
Aveţi
Messages: 63
Reproofs:
Respect
[ 1 ]
Offline
si apropo ....... se vede ca a modificat "Quote" pt ca Gheata a zis asta nu eu pffule smile tongue )=))))

Adăugat (2012-07-03, 9:58 PM)
---------------------------------------------
nush dc te zbati atata eu nu vroiam sa iei admin off pentru ca imi esti prieten dar vad ca dai prietenia pe un jok (*pff*) si ai si zis ca vrei sa pleci din comunitate si ca astepti sa ramai fara admin ca doar asta te mai tine pe server. imi pare rau ca o sa ne parasesti sincer adoram sa ma joc cs cu tine sa vb pe skype sa ne distram am gasit comunitatea asta si team bagat si pe tine in ea si tu ca multumire iti bati joc de respectul pe care il ai de la mine. Inainte de a intra pe acest server nu erai asa si nici inainte de a lua admin dar vad ca de cand ai luat admin ti sa urcat la cap. si sincer ..... imi pare foarte rau ca nu o sa mai joci pe acest serer minunat schmoll mai gandeste inca poti fi iertat din partea mea poate si din partea celorlalti gandestete ca nu gasesti o comunitate atat de mare si frumoasa peste tot.
Se vede ca nu vrei sa pleci dar ai incept sa dai in bara su aqu numai sti cum sa iesi ..... ei eu te pot ierta si sa uit de tot ce ai facut depinde doar de tine (mai gandestete te rog sad )


LCL
Budes Date: Miercuri, 2012-07-04, 0:01 AM | Message # 10
Awards: 3
Aveţi
Messages: 314
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
ba ce-i cu cearta asta :| vreti toti remove ? sunteti nebuni pt un slay atata taraboi:| ia incetati!!hai cadeti la o intelegere alfel toti -1 rank..
OK?


N.S.G - Never Lost



Edited by:Budes - Miercuri, 2012-07-04, 0:03 AM
Simplu Date: Miercuri, 2012-07-04, 12:19 PM | Message # 11
Awards: 0
Aveţi
Messages: 63
Reproofs:
Respect
[ 1 ]
Offline
ok frate eo am zis cao sa-l iert dar sa numai dea slay degeaba am luat de 3 ori slay de la el pt ca lam luat
gata cu cearta !
sall !


LCL
Nepotu Date: Miercuri, 2012-07-04, 2:30 PM | Message # 12
Awards: 4
Aveţi
Messages: 315
Reproofs:
Respect
[ 8 ]
Offline
Blue ai suspend pana pe 10.07.2012.
Pana at dak vrei sa mai ai adminu da o tura la regulamentul adminilor.
dak era o mapa mare si el nu a pus bomba sau defuse mai ziceam dar asa pe mape mici degeaba... voi.
Spec k v-am calmat asa si cu amentitarile.

Forum » Cs.XcsZone.Com » Reclamatii si plangeri » Apply (b|ue. da slay degeaba fiindca il omori (lol))
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: