[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Coş de gunoi » Subiecte vechi sau care nu respecta regulamentul forumului » simplu (vreau sa vad dovezile ca fratimiu a avut ban)
simplu
Simplu Date: Duminică, 2012-04-01, 10:06 AM | Message # 1
Awards: 0
Aveţi
Messages: 63
Reproofs:
Respect
[ 1 ]
Offline
salut am o problema aseara 7:30-8:00 a intrat fratimiu pe pc meu pe cs si a primit ban mia banat ip si vreau sa stiu dak hack hunter are vreo dovada ca a avut cod eu nam niciun cod pe pc si el nush sa folosesca internetul are 8 ani va rog frumos sami scoateti banul si vreau sa vb hack hunter cu mn sami zice dc ia dat ban ca din cate am inteles cica a avut cod fratimiu dar nu cred
MULTUMESC!!![p.s.] in consola nu imi apare decat ca B!tZzZ@ kacked atat


LCL
VenoM Date: Duminică, 2012-04-01, 10:56 AM | Message # 2
Awards: 14
Aveţi
Messages: 422
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
Simplu, 1. nu asa se face o cerere de unban.. tii sa mai spus de atetea ori. aici vezi cum se face. http://www.xcszone.com/forum/6-26-1
2. HackHunter nu este un player. El este un guard de securitate care te baneaza instantaneu daca ai ceva coduri,.. si nu neaparat numai coduri.Daca ai ceva la cfg care este vreun cod te baneaza direct.. deci nu numai la cod te baneaza ci si la cfg-uri.


Edited by:VenoM - Duminică, 2012-04-01, 10:58 AM
zack Date: Duminică, 2012-04-01, 12:13 PM | Message # 3
Awards: 5
Aveţi
Messages: 134
Reproofs:
Respect
[ 12 ]
Offline
Forum » Coş de gunoi » Subiecte vechi sau care nu respecta regulamentul forumului » simplu (vreau sa vad dovezile ca fratimiu a avut ban)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: