[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Administrare Forum » Intrebari » De ce sunteti nobbi?
De ce sunteti nobbi?
Ideplm Date: Duminică, 2012-04-08, 10:31 AM | Message # 1
Awards: 1
Aveţi
Messages: 82
Reproofs:
Respect
[ 4 ]
Offline
- Hey , ce mai faceti?
Eu , bine uite mai joc cs , lol , minecraft si ma plictisesc.
Daca sunteti voi nobbi si nu aveti scoala de bune maniere ,plecati in insulele de jos.
Vream sa va mai spun ca nu , nu sunt "codat" , nu am "silent" , am doar bulan , ceea ce voua va lipseste , deoarece voi jucati ff. mult la colt si la tacere .
Am vrut sa-mi anunt retragerea ... in legatura cu JUCATO-ul de pe XCSZONE.COM/admin :D. Si am vrut sa-i si salut pe cei cu care am mai jucat nopti tari : Ryback , Nepotu , NSG , ete^na , CATA si ultimu bulanul meu :X ...le urez bafta si noroc...sarumana, ha , ha , Eu sunt MIEZUL .

Edit: App , am si meci alaturi de nepotu :)) si el este singuru care e mai bun ca mine :)) si nu cred ca o sa ne bata cineva la cupa(oare care erau premiile?) .


╱╱┏╮╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱
╱╱┃┃╱╱╱┳╱┓┳╭┫┳┓╱
▉━╯┗━╮╱┃╱┃┣┻╮┣╱╱
▉┈┈┈┈┃╱┻┛┛┻╱┻┻┛╱
▉╮┈┈┈┃╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱
╱╰━━━╯╱╱╱


Edited by:Ideplm - Duminică, 2012-04-08, 10:43 AM
VenoM Date: Duminică, 2012-04-08, 1:05 PM | Message # 2
Awards: 14
Aveţi
Messages: 422
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
bine bine.. gata. daca tu vrei sa pleci..pleaca linistit ca nu te opreste nimeni.tu decizi. si apropo daca tu crezi ca o sa castigati in fata mea si a lui HaNcOcK va spun sa nu va pripiti. Stiu ca sunteti buni la cs.. dar totusi iti spun ceva: lauda de sine nu miroase a bine wink sa tii minte proverbul asta si sa vorbim dupa meci. daca o sa castigati bafta. daca nu nu si salut. nu vad care e treaba ca doar nu castigi 100000lei ce naiba. asa ca nah. bafta in continuare wink
Nepotu Date: Miercuri, 2012-04-11, 6:49 PM | Message # 3
Awards: 4
Aveţi
Messages: 315
Reproofs:
Respect
[ 8 ]
Offline
Forum » Administrare Forum » Intrebari » De ce sunteti nobbi?
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: