[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Moderatorul forumului: Nepotu  
Forum » Cs.XcsZone.Com » Cereri Unban » Cerere Unban (S1mPlu)
Cerere Unban
Simplu Date: Vineri, 2012-03-30, 7:48 PM | Message # 1
Awards: 0
Aveţi
Messages: 63
Reproofs:
Respect
[ 1 ]
Offline
salut vreau si eo va va rog ceva eu sunt S1mPlu pe serverul cs.xcszone.com si am primit ban permanent de la n.s.g. never lost pt ca am injurat pe server.serverul vostru mi se pare unul dintre cele mai bune pe cvare leam vazut pana acum si va rog sa imi retrageti si mie banul va rog din suflet promit pe cuvant de onoare ca nu am sa mai injur si in aceste zile de cand am primit ban miam dat seama ca am facut o greseala fatala aceea de a primi ban pe un server care merita tot respectul va multumesc si va rog mai datimi o sansa sa va arat ca aceste cuvinte nu sunt goala sii ca au inauntruu o doza f. mare de sinceritate va multumesc si vreau sa ii transmit lui N.S.G Never Lost ca imi pare rau pt cuvintele pe care leam adresat atat lui cat si altor jucatori de pe acest server minunat va multumesc si sper sa intelegeti ca mam schimbat !!! :((:(( sad javascript://

Adăugat (2012-03-30, 7:44 PM)
---------------------------------------------
va rog din suflet sami luati in considerare mesajul si daka N.S.G Never Lost nu vrea sa imi retraga banul macar ceilalti admini sa ma ajute pentru ca este cel mai bun server din cate am vazut :((:((
javascript://

Adăugat (2012-03-30, 7:48 PM)
---------------------------------------------
vreau sa ii cer scuze din inima lui nsg never lost din suflety si sper sa ma creada imi pare raw prietene


LCL

Edited by:Nepotu - Vineri, 2012-03-30, 8:21 PM
Dubstep Date: Vineri, 2012-03-30, 7:53 PM | Message # 2
Awards: 1
Aveţi
Messages: 216
Reproofs:
Respect
[ 6 ]
Offline
imi vine sa plang =))

Adăugat (2012-03-30, 7:53 PM)
---------------------------------------------
foarte induiosator, mai ales treaba cu rugatul din inima :)) chiar am o lacrima in coltul ochiului, serios :|

contra


"Rareori ne gândim la ceea ce avem, dar mereu la ceea ce ne lipseşte." (Schopenhauer)
Simplu Date: Vineri, 2012-03-30, 8:12 PM | Message # 3
Awards: 0
Aveţi
Messages: 63
Reproofs:
Respect
[ 1 ]
Offline
dubstep nu inteleg dc nu vrei sa ma crezi si faci misto de mine .......

Adăugat (2012-03-30, 8:12 PM)
---------------------------------------------
cred ca tu esti defapt unul dintre smecherii aia care face misto de altii si nu inteleg sinceritatea si eo sunt baiat de cartier dar vreau sa va arat latura mea sensibile pentru ca cea rea vam aratato si nu va placut


LCL
Dubstep Date: Vineri, 2012-03-30, 8:18 PM | Message # 4
Awards: 1
Aveţi
Messages: 216
Reproofs:
Respect
[ 6 ]
Offline
pai ce sa inteleg, ca ai injurat si ai adus jigniri intregii comunitati , si acum dintr-o data a aparut sentimentul de vinovatie, de regret ? ori ai fumat ceva daca tot esti baiat de cartier si ti-ai facut un film frumos in minte? nu as vrea ca maine sa gresesti din nou si sa fim nevoiti sa iti suportam din nou jignirile ! e parerea mea !! SUNT CONTRA !! asa cum ai folosit prima oara un limbaj neadecvat in mod repetat , o vei face din nou ! Bafta!

"Rareori ne gândim la ceea ce avem, dar mereu la ceea ce ne lipseşte." (Schopenhauer)
Budes Date: Vineri, 2012-03-30, 8:20 PM | Message # 5
Awards: 3
Aveţi
Messages: 314
Reproofs:
Respect
[ 9 ]
Offline
Simplu
1, osa ai unBan daca promiti ca iti chimbi comportamentul!
2, daca mai vad o singura jignire din partea ta ai ban prmanent si nul mai scoate nimeni!
3, dami ip tau smile
4, eu tiam at banul eu til scot,dar sper cam fost destul de clar !

Adăugat (2012-03-30, 8:20 PM)
---------------------------------------------
Dubstep, lasal ma si pe el cai mik nu stie ;)) ii mai dam o seansa. si daca se repeda direct ban .:P


N.S.G - Never Lost

Nepotu Date: Vineri, 2012-03-30, 8:20 PM | Message # 6
Awards: 4
Aveţi
Messages: 315
Reproofs:
Respect
[ 8 ]
Offline
tu ai dat banul, iar el sa respecte modelul de cerere
Forum » Cs.XcsZone.Com » Cereri Unban » Cerere Unban (S1mPlu)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: